kurumsal
kurumsal

HAKKIMIZDA

Ugfarma ilaç sanayi 2016 yılında deneyimli yönetim kadrosuyla;sağlık sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kuruldu.Amacımız; insan sağlığını korumaya katkıda bulunan yenilikçi ürünler geliştirmektir.

Bu amaçla ,çalışan uyumu ve kurumsal yönetim politikalarımızı ciddiye alıyoruz. Ugfarma uyum kültürü, değerlerimiz doğrultusunda ;dürüstlük, etik ve doğru karar veren davranışlar üzerine kurulmuştur.

NE YAPTIĞIMIZ VE NASIL YAPTIĞIMIZ KONUSUNDA TUTKULUYUZ.

Yaptığımız her şeye odaklanıyoruz. Net hedefler tanımlarız ve sonuç almak için çabalarımızı, dikkatimizi ve enerjimizi yoğunlaştırırız. Söylediklerimizi yapıyoruz ve eylemlerimiz ve sonuçlarımızdan kendimizi sorumlu tutuyoruz.Bizler birleşik bir organizasyon yapısı ile birlikte daha etkin bir şekilde çalışarak, tam potansiyelimizden yararlanarak başarımızı arttırıyoruz.

Ürünlerinmizin geliştirilmesinde kaliteye olan bağlılığımızdan taviz vermez ve en yüksek kalite ve uyum standartlarına göre üretim yaparız. Bu odak, ürünlerimizin geliştirilmesi ve üretiminin her aşamasında belirgindir. En yüksek kalite ve uygunluk standartlarına uyumu sağlamak için tasarlanan üretim süreçlerimiz onaylanmış ve ürünler test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

kurumsal
kurumsal

ÜRÜN GELİŞTİRMEYE YENİLİKÇİ YAKLAŞIMIMIZ

Ugfarma Farkı ve ürün geliştirme yaklaşımımız üç bilimsel kavramlara dayanmaktadır: Optimum etkinlik için uygun bir oranda bileşenlerin sinerjik kombinasyonu. Her bir bileşenin uygun terapötik dozu. Ürün bileşenlerinin kombinasyonunun etkinliğini desteklemek için klinik araştırma

kurumsal
kurumsal

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz neye inandığımızı ifade eder, içimizdeki en iyiyi temsil eder ve yaptığımız her işte bize yol gösterirler.

Ugfarma İlaç; dürüstlük, doğruluk , saygı ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurulmuştur. Bu önemli kavramlar ,Kurumsal İş Davranış ve Etik Kurallarımızın temelini oluşturmaktadır.